Płytki drewnopodobne - gdzie się sprawdzą??>

Drewno jest eleganckie i ponadczasowe. Ma jednak pewne wady. Jest trudne w pielęgnacji i niestety jest kosztowne. Czy płytki drewnopodobne zastąpią drewno w naszych wnętrzach? 

Dlaczego płytki drewnopodobne? 

Drewnopodobne płytki marki Paradyż ze strony Impero.com.pl idealnie imitują drewno. Płytki drewnopodobne produkowane są w wielu odcieniach. Kolorystyka jest bardzo zróżnicowana od delikatnej, jasnej sosny poprzez ciepło dębu, aż do bielonej deski w stylu prowansalskim. Do tego ich utrzymanie jest dużo łatwiejsze niż utrzymanie drewnianych paneli. Łazienka nie jest sprzyjającym wnętrzem, w którym drewno czuje się dobrze. Wilgoć szybko zniszczy nasze panele. 

Zasadniczą zaletą drewnopodobnych płytek marki Paradyż jest ich trwałość. Są to ceramiczne płytki, które pielęgnujemy dokładnie tak, jak każdy inny rodzaj glazury, czy terakoty. 

Jak komponować? 

Drewnopodobne płytki marki paradyż idealnie komponują się z bielą. Równie dobrze wyglądają z szarością betonu, czy nieskazitelna elegancja marmuru. 

Płytki drewnopodobne marki Paradyż ocieplą każdą łazienkę. Drewno jest cenione za swoją elegancję oraz umiejętność ocieplenia stylizacji. Beton, czy marmur kojarzą się z chłodną elegancją. Płytki drewnopodobne marki Paradyż sprawią, że łazienka będzie bardziej przytulna. Elegancja nabierze bardziej ciepłego, domowego charakteru. 

Płytki drewnopodobne sprawdzą się nie tylko w łazience. Równie efektownie będą wyglądały w kuchni, przedpokoju, czy w salonie.

Tags: