Ile kosztuje wyposażenie łazienki??>

Mogłoby się wydawać, że urządzenie łazienki nie jest zbyt drogie. Jest to zwykle niewielkie pomieszczenie. Trzeba jednak mieć świadomość, że dobrej jakości wyposażenie łazienek jest relatywnie drogie. Najwyższe ceny obowiązują zwykle w sklepach stacjonarnych. Sklep online pozwoli nam zaoszczędzić sporą ilość gotówki, a więc ostateczna decyzja zależy wyłącznie od nas. Najważniejsze jest to, aby nie rezygnować z jakości. Łazienka musi być bezpieczna i komfortowa w użytkowaniu. 

Wykończenie ścian oraz podłóg

Dobry salon łazienek zagwarantuje nam szeroki wybór płytek ściennych oraz podłogowych. Ich cena bezpośrednio wpływa na koszt wykończenia pomieszczenia. Oczywistym jest, że im większe wnętrze, tym wyższy koszt. Należy także pamiętać, że kafelki muszą być trwałe i odporne na wilgoć. Liczy się również ich wygląd wizualny.

Za wykończenie ścian oraz podłóg w niewielkiej łazience zapłacimy około 5 tys zł. Warto sprawdzić oferty sklepów online, które oferują kafelki o dobrych parametrach.

Urządzenia sanitarne

Urządzenia sanitarna muszą znaleźć się w każdym pomieszczeniu. Mowa tutaj o sedesie, umywalce, czy też wannie lub prysznicu. Dodatkowo możemy zaopatrzyć się w bidet.

Sanitariaty również można zakupić w internetowym salonie łazienek. Koszt urządzeń oraz montażu to około 7 tys zł.

Meble i akcesoria

Cena mebli i akcesoriów to kwestia bardzo indywidualna. Wszystko zależy od tego, czego potrzebujemy. Dobrze, jeśli w pomieszczeniu znajduje się przynajmniej jedna szafka, półka, a także lustro.

W tym przypadku za wyposażenie łazienki zapłacimy około 2 tys zł.
Tags: