Baterie prysznicowe z hydromasażem?>

Jeśli jesteśmy zwolennikami szybkiego prysznica zamiast gorącej kąpieli w wannie, oczywiście powinniśmy postawić w swoim domu porządną kabinę prysznicową. Jednak od czasu do czasu nawet na stojąco marzy nam się relaks pod gorącym strumieniem wody, dlatego też osoby budujące kabiny prysznicowe powinny postawić na kabinę szeroka, przestronną i wyposażoną w specjalne baterie prysznicowe z mnóstwem ciekawych funkcji.

Taka bateria zwykle ma dołączoną słuchawkę na wężyku, jednak bardzo często w nowoczesnych bateriach prysznicowych dysza prysznica znajduje się bezpośrednio w samej baterii, kierując strumień wody bezpośrednio z góry. Takie rozwiązanie może być stosowane w różnego rodzaju kabinach prysznicowych, jednak gdy myślimy o wannie z funkcją prysznica, wówczas zamontowanie takiej baterii powinno być ściśle zaplanowane i skorelowane idealnie z rozmiarami i zasięgiem prysznica względem wanny i jej zasłonki bądź parawanu.

Baterie prysznicowe z hydromasażem, wygodnymi przyciskami z regulacją temperatury wody, z termostatem czy możliwością regulacji kierunku i natężenia strumienia są bardzo wygodne i pozwalają się świetnie zrelaksować pod prysznicem. Kosztują odpowiednio więcej niż zwykła bateria, ale to dobra inwestycja.
Tags: