Tagina do oryginalnej łazienki?>

Każdy kto choć raz zajmował się urządzaniem domu czy mieszkania wie, że nie jest to łatwe zadanie. Poza tym, że wnętrza powinny być zaaranżowane funkcjonalnie, wszyscy chcą, aby były one jednocześnie efektowne i robiły na wszystkich wrażenie. Czy w przypadku łazienki można osiągnąć taki efekt?

Aranżacja dużej łazienki
Funkcjonalne urządzenie dużej łazienki nie jest łatwym zadaniem. Warto rozważyć podzielenie jej na dwie umowne strefy: sanitarną oraz suchą. W strefie sanitarnej powinny się znaleźć dwie umywalki - rozwiązanie efektowne, ale także pomocne w sytuacji kiedy z jednej łazienki na co dzień korzysta więcej niż jedna osoba. Poza tym warto postawić na wannę, na przykład wolnostojącą. W przypadku dużej łazienki, w której metraż nie jest ograniczeniem, dobrze by znalazła się tam ona zamiast prysznica (można też zdecydować się na obie te rzeczy), ponieważ umożliwi branie długich, relaksujących kąpieli.

Oryginalne motywy
Osoby, które lubią nietypowe rozwiązania powinny rozważyć zakup fliz w oryginalnych wzorach, na przykład płytek Tagina. Pozwoli to na stworzenie nietypowego, ale niezwykle eleganckiego klimatu pomieszczenia. Płytki Tagina pomogą zrobić wrażenie na gościach, ale także pozwolą domownikom czuć się dobrze w tym pomieszczeniu.

Tags: