Zalety taśmy metalowej zaciskowej?>

Do niedawna musieliśmy posiadać w domu dużą liczbę opasek zaciskowych o różnych rozmiarach. Nigdy nie wiadomo co się zepsuje i trzeba będzie połączyć dwa węże za pomocą opaski.


Taśma metalowa


Obecnie istnieje bardzie uniwersalne i wygodne rozwiązanie.  To taśma metalowa zaciskowa wraz z zamkami.  Dzięki taśmie możemy tworzyć opaski zaciskowe o różnych średnicach. Wystarczy tylko uciąć odpowiedni kawałek, założyć zamek i połączyć dwa elementy.


Taśma może służyć nie tylko do łączenia dwóch elementów, ale także do spinania kabli elektrycznych lub komputerowych w wiązki, co pozwala na ich uporządkowanie.


Taśmy zaciskowe produkowane są ze stali nierdzewnej w różnych szerokościach, co umożliwia łączenie nie tylko węży, ale także przewodów kominowych, wentylacyjnych. Specjalne wykończenie krawędzi chroni przewody elastyczne przed ewentualnym uszkodzeniem podczas zakładania opaski.


Taśmy metalowe zaciskowe odporne są na korozję i działanie czynników szkodliwych. Produkowane są również specjalne taśmy do trwałego montowania znaków drogowych, śmietników oraz reklam.


Nawinięcie taśm na rolki plastikowe nie tylko ułatwia szybkie tworzenie opasek, ale także zapobiega rozwinięciu taśmy i jej poplątaniu.


Tags: