Grzejniki dekoracyjne - jak wybierać??>

Obecnie najbardziej znanymi grzejnikami dekoracyjnymi są panele na podczerwień. Ale również wśród standardowych produktów tego typu pojawiają się coraz ciekawsze wzory. Spośród jakich grzejników dekoracyjnych najlepiej jest wybierać?

Najbardziej znanymi grzejnikami dekoracyjnymi są te, które przeznaczone są do powieszenia na ścianie w łazience. Mogą mieć one różne kształty, zazwyczaj jednak są to "drabinki", które ułatwiają suszenie ręczników. Obecnie można wybrać nie tylko najbardziej pożądaną wysokość, ale również kolor. Takie grzejniki dekoracyjne mogą mieć także kształt prawdziwych wieszaków.

Jeśli zaś bardziej ceni się standardową formę grzejników, można pomyśleć nie tylko o zmianie ich koloru, ale również o dodaniu ciekawego motywu. Takie grzejniki wyglądają jak wykonane na zamówienie lub jakby były zrobione w czasach, gdy jeszcze nie znano takich ułatwień jak instalacja grzewcza.

Standardowe grzejniki muszą składać się z metalowych elementów, jednak obecnie rurki mogą przebiegać pod różnymi kątami, dzięki czemu wyglądają jak rzeźba przywieziona wprost z galerii sztuki nowoczesnej. W przypadku takiego kształtu grzejnika dobrze jest zastanowić się, czy będzie on pasował do danego wnętrza.
Tags: