Remont, a wymiana armatury łazienkowej??>

Decydując się na remont łazienki i mając ściśle określony budżet wiele osób zadaje sobie pytanie o sens wymiany armatury łazienkowej. Czy nowsza armatura łazienkowa zapewni nam lepszy komfort użytkowania łazienki?

Już na samym początku trzeba wspomnieć o tym, że technika z każdym rokiem idzie do przodu i nie inaczej jest w kwestii między innymi armatury łazienkowej! Najlepszym sposobem na zapoznanie się z trendami jest odwiedzenie lokalnego salonu sprzedaży – np. armatury łazienkowej w Radomiu.

Termostat
Jednym z udogodnień, którego na próżno szukać w starych bateriach umywalkowych lub prysznicowych jest termostat. Bateria tego typu ma dwa pokrętła, z których jedno pozwala nam na regulację siły strumienia wody, zaś drugie na ustawienie żądanej temperatury, która utrzymywana jest automatycznie. Tym samym nie ma tutaj możliwości oparzenia się (istotne dla małych dzieci) oraz jest to jednocześnie oszczędność wody!

Higiena
Popularnością w ostatnim czasie cieszy się znacznie bardziej higieniczna armatura bezdotykowa – co prawda jest to większy wydatek, ale jednocześnie są to wymierne oszczędności na rachunkach za wodę – woda leci tylko w momencie, gdy tego rzeczywiście potrzebujemy.

Podsumowując, wybierając się do lokalnego salonu sprzedaży armatury łazienkowej w Radomiu z pewnością zobaczymy znacznie więcej powodów, dla których warto wymienić obecnie posiadaną armaturę. Pomimo wyższych kosztów remontu będą to wymierne oszczędności finansowe w późniejszym czasie!
Tags: