Przytulna łazienka w bloku?>

Większość osób nie przywiązuje wagi do tego, jak wygląda ich łazienka. Zazwyczaj zastać tam można niedbale rozrzucone na podłodze ubrania lub brudne sanitariaty. A tymczasem tak niewiele trzeba, by miejsce to spełniało rolę przytulnego pokoju kąpielowego.

Niezbędne drobiazgi

Oprócz zrobienia porządku w łazience, wyniesienia stamtąd ubrań i umycia wanny oraz umywalki, warto pomyśleć o kilku klimatycznych elementach, które nadadzą jej przytulnego charakteru. W przypadku ręczników do łazienki warto postawić na produkty markowe, np. ręczniki Greno. W łazienkowej szafce można zatem poukładać mniejsze i większe ręczniki Greno. W tym samym miejscu na dole ustawiamy zapas papieru toaletowego i chusteczek higienicznych.

Na pralkę dajemy wiklinowy kosz z przegródkami na kosmetyki. Wszystkie środki czystości powinny wylądować w szafie w przedpokoju, zamiast pod umywalką. Na wannie stawiamy - zamiast mnóstwa butelek i buteleczek z szamponami i płynami do kąpieli - małe świeczki zapachowe lub szklane świeczniki.

Warto zwrócić uwagę, by wszystkie ręczniki Greno i inne akcesoria łazienkowe były dobrane do siebie kolorystycznie lub miały jakiś motyw przewodni, który będzie dominował w łazience. Szczególnie przytulny klimat dają odcienie czerwieni, brązu oraz beżu, dlatego można wybrać do łazienki dodatki w takich właśnie kolorach.

Tags: