Kafelki drewnopodobne na długie lata?>

Klienci coraz częściej poszukują rozwiązań, które spełnią nie tylko ich potrzeby, ale i artystyczne wizje. Płytki o wyglądzie drewnianych desek, coraz częściej znajdują zastosowanie w aranżacjach podłóg i ścian, tworząc tym samym niebywałe efekty wizualne.

Różnorodność barw, ułożenia słoi oraz formaty płytek coraz precyzyjniej oddają strukturę drewna. Ich walory estetyczne i użytkowe doceniane są przez klientów, którzy chcą zastąpić naturalne drewno innymi materiałami. Kafelki drewnopodobne są nie tylko tańsze, ale i prostsze w układaniu oraz późniejszym utrzymaniu. Wykorzystywane są nie tylko w kuchniach i łazienkach, ale coraz częściej w salonach, sypialniach czy też dziecięcych pokojach.

Istotna kwestia w zastosowaniu ceramiki na podłodze bądź ścianach to odpowiedź, jak często chcemy wymieniać podłogę czy też przeprowadzać remont łazienki. Wybór płytek podłogowych i ściennych wiąże się z długoletnim ich eksploatowaniem, a więc jakiekolwiek zmiany wiązać się będą nie tylko z nakładami finansowymi, ale i uciążliwością samego remontu. Decydując się na zastosowanie kafli drewnopodobnych oprócz atrakcyjnego wyglądu, ważne są również parametry techniczne niezbędne chociażby przy ogrzewaniu podłogowym.
Tags: